תיווך נדל"ן

אם אתם בעלים של נכסי נדל"ן, פרטי או מסחרי, ואתם מעוניינים למכור או להשכיר את נכסי הנדל"ן שלכם, דעו כי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות תיווך נדל"ן. מתווך הנדל"ן הוא איש המקצוע המומחה והמתמחה בעסקאות נדל"ן, הוא מכיר את החוק, הוא למד את השטח, ומטרתו להשיג עבורכם את המחיר הטוב ביותר לרכישה, השכרה או מכירה של נכס נדל"ן. תיווך נדל"ן הוא תחום שכל כולו אינטראקציה עם אנשים, ומטרתו שיווק, מכירה והשכרה של נדל"ן למטרות רווח.

מתווך הנדל"ן יבדוק עבורכם את השוק, באזורים המבוקשים על ידכם ולפי התנאים והמטרות החשובים לכם, יפגש עם לקוחות פוטנציאליים ויחתור למטרה של סגירת עסקאות. התמורה המשתלמת עבור מתווך הנדל"ן היא עמלה באחוז מסוים מגובה העסקה הכולל שמתבצעת. עמלה זו מכונה "עמלת תיווך" והיא מהווה את שכרו של המתווך ומקור פרנסתו. אחוז עמלה זו איננו נמנה בחוק, אך הוא מחושב באופן ממוצע לכלל שוק תיווך הנדל"ן בישראל.

משרדי תיווך נדל"ן איכותיים מחזיקים במאגרים של נכסים למטרות מכירה או להשכרה, וכן ברשימה של רוכשים או מוכרים פוטנציאלים אשר מעוניינים לבצע עסקה ומחפשים את האדם הנכון לכך. כאן, התפקיד שלהם הוא למצוא עבורכם את השידוך המושלם וליתן לעסקה לצאת אל הפועל. כמובן, לרווחת כלל הצדדים. לרוב, עובדים מתווכי נדל"ן כפרילנסרים או עצמאים.

שיטות המכירה של מתווכי נדל"ן מתפרסות על מספר שיטות עיקריות והן פרסום באמצעות המדיה החברתית, שלטים, באתרי אנטרנט וכמובן בעיתון. בסופו של יום, המטרה של מתווך הנדל"ן הוא להגדיר נכס בבלעדיות, על מנת שיוכל לעבוד על העסקה כראוי, ולתת לה את כל הדרוש על מנת לסגור אותה ברווח גבוה ככל האפשר.

בישראל, על מנת לעסוק בתיווך, יש לעבור מבחן רישוי מטעם רשם המתווכים, וזאת לפי חוק המתווכים.

הכירו את אשת הנדל״ן רחל מנדי

3 תגובות

  1. 金万达

    You choose peace or war?

  2. 择偶网

    Leave me alone, I'm just taking a look

השארת תגובה