רחל מנדי – סיפור הצלחה

כאשר אנו רוצים לפרוש לנגד עינינו סיפור הצלחה, יש צורך לעבור על כל הפרטים הקטנים ולהתבונן מקרוב. ההצלחה של רחל באופן העסקי מדוברת ומסופרת לא פעם בפורומים רלוונטים, כאמור שמה הולך לפניה.

חשוב לזכור שהצלחות לרוב הם רק קצה הקרחון הגלוי לעין, אבל מתחת לפני השטח נמצאים הפרטים החשובים באמת להבנה של ההצלחה הסוחפת.

רחל מנדי
רחל מנדי

איפה הכל התחיל

רחל מנדי גדלה בעיר חיפה, מסיימת את לימודיה בבית הספר חוגים, משם ממשיכה לשירות בצה"ל וצולחת תואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה. 1990 רחל מקימה כשותפה את משרד התיווך הראשון שלה "אילנות נכסים חיפה בע"מ". בזמן יחסית קצר ממנפת רחל את המשרד להיות אחת ממשרדי התיווך, איתור נכסים ושיווק המובילים ביותר. ממש בתחילת דרכה בונה לעצמה שם עמיד בתחום הנדל"ן בחיפה ומייצרת קהל לקוחות מגוון ורחב שעומד מאחוריה.

בחלוף הזמן, שנת 2004, מקימה רחל את משרד הבוטיק אבריל יזמות ותיווך נדל"ן שעדיין פעילה. אבריל הינה חברה המתמחה במציאת נכסים מאוד ספציפיים. הידע הרב והנסיון של רחל בתחום הנדל"ן עזרו לה לבנות משרד תיווך מקצועי מאוד, העוסק בהתאמת נכסים רלוונטים ללקוחות קצה.

דרך חדשה של רחל מנדי

יש הנוטים לחשוב כאשר אדם מגיע לפסגה כלשהי הוא צריך להישאר למעלה ולהנות מהנוף וההצלחה. אבל זה כל כך תופס במקרה של רחל מנדי, השאיפות שלה להיות גדולה יותר הביאו אותה כ-6 שנים לאחר הקמת אבריל לקמת עסק נוסף אבל הפעם בשינוי כיוון. בשנת 2010 מקימה רחל כשותפה את "פרפל אינטראקטיב בע"מ" ומעיפה את תחום השיווק בדיגיטל לשמיים. היא השיגה רשימת לקוחות מכובדת, בונה צוות מנצח וכובשת יעדי פרסום בינלאומיים עבור לקוחותיה.

קיץ 2016 רחל מצטרפת לעולם ההייטק הישראלי ומקימה כשותפה את "קוויז אינטרטיימנט בע"מ" אשר מספקת ללקוחותיה פלטפורמות ייחודיות ליצירת תוכן ויראלי. ושוב בונה מותג חזק ומוכיחה שהיא יודע מה היא עושה.

אז כאשר אנו מסתכלים על קצה הקרחון של רחל מנדי אנו אכן רואים המון הצלחות מפוארות על פני השטח. אך מכיוון שלא קיימות הצלחות ללא כישלונות אספה רחל שנים של ניסיון בעסקים והחליטה לצאת לעבר האתגר הגדול הבא במתן שירותי ליווי עסקי. כאשר יזמים צעירים צריכים מנטור שיביא איתו נסיון מעשי אמיתי ומוכח, רחל מנדי היא הכתובת. שאומרים על מישהו שהוא ראה הכל כנראה שהכוונה היא עבור רחל. אשת עסקים ממולחת, רבת פעלים ועתירת ניסיון אשר כיום משלבת בין ייעוץ עסקי וניהול החברות השונות.

תוכן עניינים

גלילה לראש העמוד