מעוניינים לרכוש דירה או בית?

דירה
דירה

אנחנו בנדל"ן נטו סוכנויות נדל"ן עובדים בדרך ייחודית שפיתחנו במשך עשרים וחמש שנים של ניסיון. כאשר מגיע אלינו לקוח אנו יושבים איתו ומאפיינים יחד איתו מה הנכס הנכון עבורו.

אנו מאמינים שרכישת נכס באמצעות סוכן נדל"ן משתלמת יותר לקונה. כשתעבדו אתנו, נשיג  עבורכם את המחיר הטוב ביותר לנכס ונמצא עבורכם את הנכס המתאים ביותר. בתהליך מהיר וב"כאב ראש" מינימלי.

  1. מה התקציב של הלקוח לרכישת הנכס –

אנו מקפידים לא להביא לקוח לרכוש נכס שלא יוכל לעמוד בעתיד בתשלומי המשכנתא. תקציב מתאים הוא כזה שהלקוח יוכל לעמוד בו ועדיין לקיים את רמת החיים שרצויה לו. אנחנו מודעים לכך שקולגות רבים שלנו לא מתחשבים ביכולות הכלכליות של הלקוח, משכנעים אותו לרכוש נכס מעל ליכולותיו כדי לספק אותו ברגע הרכישה ובכך מובילים את לקוחותיהם לקריסה כלכלית.

כדי לסייע ללקוחותינו לרכוש נכס במחיר הטוב ביותר נדאג להשיג עבורו את המחיר הטוב ביותר לנכס. בנוסף ביכולתנו להפעיל את הקשרים שלנו בבנקים למשכנתאות כדי להשיג עבורו משכנתא בתנאים הטובים ביותר, בהחזרים שיתאימו להכנסותיו.

  1. מה המיקום הנכון לרכישת הנכס –

כאשר מגיע אלינו לקוח שמעוניין לרכוש דירה להשקעה, אנו עוזרים לו לבחור את המיקום האידיאלי, לקבלת תשואה מרבית עבור ההשקעה שלו. אנו מומחים באיתור דירות שיהיו קלות להשכרה וגם כאלה שערכן צפוי לעלות בעתיד.

כאשר מגיע אלינו לקוח שמחפש דירה או בית למגורים נמליץ לו על איזור שיתאים למצבו המשפחתי. אנו מכירים היטב את מוסדות החינוך באזורים השונים של חיפה, את אפשרויות התחבורה, החנייה והשירותים הקיימים בכל שכונה.

  1. מה הנכס המתאים ביותר ללקוח

כאשר אנו נפגשים עם לקוח חדש אנו מבינים ממנו בדיוק מה הוא ובני משפחתו מחפשים. רק אחרי שאפיינו מה הוא הנכס שמתאים ללקוח ניקח אותו לסיור נכסים. אנחנו לא רוצים לבטל את הזמן היקר של לקוחותינו ולכן ניקח אותם לראות רק נכסים שמתאימים להם. אנחנו מאמינים שלקוח צריך לראות מספר קטן של נכסים שמתאימים לו בצורה מדויקת. רוב לקוחותינו מוצאים בזכותנו את הנכס שחיפשו במהירות.

לקוחות של נדל"ן נטו מוצאים במהירות את הנכס המושלם עבורם. בלי לבזבז זמן ובלי לקחת על עצמם עול כלכלי שלא יוכלו לעמוד בו בעתיד.

השארת תגובה