איך מעצבים דירת יוקרה

עיצוב דירות יוקרה
עיצוב דירות יוקרה

דירות יוקרה הופכות ליוקרתיות לא תמיד רק בגלל המיקום שלהם או המחיר שלהם אלא גם מהעיצוב הפנימי והמחשבה שנעשתה על מנת שהדירה תראה מסוגננת וברמה גבוה. אותו עיצוב נעשה במחשבה רבה עם תיאום בין הפריטים השונים הנמצאים בחלל, מיקומם וסוגם ולכן במידה ואתם לא בדיוק שיא המעצבים אתם יכולים להשתמש בחברת עיצוב חיצונית כמו החברה של יובל הלל או להמשיך לקרוא איך מעצבים דירת יוקרה.

אז איך מעצבים דירת יוקרה?

  1. בחירת טפטים נכונים 

השימוש בטפטים הוא רמאות פשוטה שגורמת לבית להראות מפואר בנוחות. על קיר הבתים מטויחים דוגמאות ועיצובים מדליקים ומרשימים כדי להעניק להם מראה יוקרתי. בחירת סוגים מסויימים של דפוסי טפט יכולים במיוחד להבליט את הבית וליצור מראה ייחודי ומתוחכם.

  1. בחירת וילונות

וילונות הם אחד מעיצובי הבית הבולטים ביותר. לאחר הכניסה לבית, מבחינים בנוכחות של וילון דרך הדלת או החלון. וילונות מסדרים את האווירה לבתים ויכולים לקבוע את מצב הרוח ואת סוג הדירה שאתם מעוניינים לעצב. הסיבה לכך היא שהצבעים שלהם יכולים לגרום למקום להרגיש חם או קר, מרגיע או אינטנסיבי.

  1. קיצוניות באורות

 פשוטו כמשמעו גרמו לביתכם לנצנץ על ידי אוסף אורות שיכולים לקבוע את מצב הרוח והאווירה בכל מקום בו אתם מכוונים אותם. מלבד צבעים, ישנם אורות מעצבים לקירות, מסדרונות, שולחנות, עריסות תינוקות וכן הלאה! בחרו אורות קלאסיים וכל תמיד יהיה אור לבית שלכם מה שיצור גם אווירה נקייה ונעימה.

  1. פחות זה יותר

הורידו את העומס של יותר מידי רהיטים בבית, הסוד לבית מפואר אינו בהוספה מרובה של פריטים, אלא בפשטות וארגון הפריטים הקיימים בבית. מינימליזם ושימוש בטכנולוגיה ייחודית שמאפשרת לכם לבצע כמה פעולות בו זמנית יכולים לעזור לכם להוריד את העומס הקיים בבית.
לסיכום, עיצוב דירת יוקרה הוא תלוי בלא מעט גורמים וכל דבר קטן יכול לעשות שינוי גדול, החל מהורדת פריטים ורהיטים הקיימים לכם בבית עד להוספת כמה שיותר אורות שיכולים ליצור לכם מראה יותר יוקרתי ונקי בדירה.

השארת תגובה